مجله

مشاوره انتخاب بهترین مدرسه در تهران

عکس دبستان آینده برتر

طبق تحقیقات انجام شده آموزش هایی که در مدارس قبل از ورود به دانشگاه داده می شود بیشترین تاثیر را در آینده نوجوانان دارد. از آنجایی که فرزندتان سالهای زیادی ( 12 سال ) را در مدرسه بگذراند از اهمیت زیادی برخوردار است . زیرا یک کودک خجالتی را تبدیل به یک نخبه کند و یک کودک بازیگوش را تبدیل به جوان بیکار کند . قسمت عمده آن بستگی به نحوه آموزش کودک دارد . امروزه اهمیت این امر بر والدین پوشیده نیست به همین دلیل آنها به دنبال بهترین مدرسه در شهر و منطقه مورد سکونت خود هستند . در ادامه قصد داریم درباره معیارهای این مسئله بپردازیم.

ویژگی های بهترین مدارس ابتدایی

آنچه در کشورهای پیشرفته در دوران ابتدایی مورد توجه قرار می گیرد ، شناخت مهارت های فردی و اجتماعی و تربیت کودکان در این زمینه می باشد نه رشد و پرورش علمی . به همین دلیل سیستم آموزشی به گونه ای نیست که برای کودکان نمره ای در نظر گرفت . خوشبختانه در سالهای اخیر در ایران به این موضوع توجه شده و سیستم آموزشی در این مقطع تغییر پیدا کرده است . اما والدین در این بین باید بهترین مدرسه ابتدایی را انتخاب کنند .

عکس دبستان آینده برتر

عکس دبستان آینده برتر

برای انتخاب باید به دو موضوع توجه داشته باشند :

  1. تمرکز سیستم آموزشی بر تربیت شخصیت اجتماعی مانند مستقل بودن ، مسئولیت پذیر بودن و آداب معاشرت باشد . شرکت دادن کودکان در کارهای گروهی و بردن به اردوها برای این منظور می باشد .
  2. کادر آموزشی مجرب : در وحله دوم آموزش به کودکان باید به زبان آنها نزدیک باشد . آموزش به همراه بازی و سرگرمی ، گردش از جمله شیوه های آموزشی است که والدین باید در انتخاب بهترین مدرسه به آن دقت کنند . در صورتی که آموزش به درستی صورت نگیرد نه تنها کودک علاقه ای به آموزش نخواهد داشت بلکه دچار سرخوردگی می شود.

برنامه های آموزشی و تفریحی در دبستان آینده برتر با اتکا به دانش و مطالعات هدفمند کارکنان و مدیریت دبستان آینده برتر، مسیر تلاش و ایجاد رفتارهای مطلوب تر را برای نو آموزان و دانش آموزان عزیز ایجاد نموده است. تنوع برنامه های اجرایی و آموزشی و توام بودن تفریحات انرژی بخش و بازی های هدفمند در سازه ورزشی مدرسه موجب شده است که علاقمندی دختران عزیزمان به مرسه و بودن در کنار گروه همسالان یک اولویت جذاب هر روزه ی آنها باشد.همچنین دبیرستان آینده برتر در تکمیل گام های خدمت رسانی به اولیا ارجمند (با شعار #ستاره_شو) دختران نوجوان و عزیزمان را به سمت کسب توانایی های برتر علمی و اخلاقی و تثبیت رفتارهای عالی هدایت می کند و برای درخشندگی ستاره های زندگی اولیا ارجمند با ارائه برنامه های یکپارچه و هدفمند برای تثبیت رفتارهای بسیار مطلوب در زندگی فردی و اجتماعی دختران عزیزمان می کوشد

برای مشاوره می توانید با شماره های 44070226 تماس بگیرید . برای ارتباط با ادمین به پیچ اینستاگرام مراجعه کنید. 

ویژگی های بهترین مدارس دوره متوسطه

دوره متوسطه امروزه شامل سال های هفتم ، هشتم و نهم می شود که سنین 13 تا 15 سالگی می شود.این دوره نیز دارای اهمیت زیادی است زیرا جهت گیری فردی و اجتماعی آنها وارد مرحله جدیدی می شود. نوجوانانی که در دوره ابتدایی شخصیت مستقلی پیدا نکردند در این سن به دنبال الگو می گردند . به همین دلیل تاثیرپذیری از دوستان و همسالان آنها مهم است.در این دوران نوجوان توجه به مهارت های علمی برخلاف دوره ابتدایی بیشتر از مهارت های شخصیتی است. البته برای انتخاب بهترین مدرسه باید به همسالان آنها نیز توجه داشت تا فرزندانتان دوستان خوبی برای رقابت تحصیلی داشته باشند .

عکس دبیرستان آینده برتر

عکس دبیرستان آینده برتر

بهترین ویژگی های دبیرستان

آخرین دوره تحصیلی قبل از ورود به دانشگاه ، دبیرستان که شامل سال های دهم ، یازدهم و دوازدهم  ، سنین بین 16 تا 18 سالگی می باشد.قبل از ورود به این مرحله فرزند شما باید انتخاب رشته کند. انتخاب چه رشته های نظری باشد چه فنی حرفه ای باید کادر آموزشی به گونه ای باشد تا مهارت های علمی فرزندتان را پرورش دهد تا بتواند برای ورود به دانشگاه آماده شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *